Интернешънъл Асет Банк АД използва бисквитки с цел да направи работата в интернет страницата си по-функционална и ефективна. Научете повече за това тук.

Съгласен
Експерт кредитиране на физически лица, дирекция „Кредитиране“ в ЦУ

Ref No.: 74/19

Дата на публикуване: 09 Август 2019

Валидна до: 23 Август 2019

Населено място: гр. София

Клон: Централно управление

Структура: дирекция „Кредитиране“

Вашите задължения:

  • Проучвате получените от клоновете предложения за потребителски и ипотечни кредитни сделки на физически лица;
  • Участвате в подготовката за сключване на сделките като проверявате необходимите документи, предлаганите обезпечения, кредитната задлъжнялост на кредитополучателите;
  • Извършвате анализ на кредитоспособността на клиента;
  • Изготвяте аргументирани становища за одобрение/отказ на кредитната сделка;
  • Оказвате методическа помощ и съдействие на служителите от клоновата мрежа във връзка с кредитните сделки;
  • Работа със скоринг модели;
  • Извършвате справки в Централен кредитен регистър, НОИ и др. публични регистри;
  • Изготвяте справки и отчети, свързани с дейността на дирекцията, и др.

Нашите изисквания:

  • Висше икономическо образование;
  • Опит в областта на кредитирането на физически лица – задължителен;
  • Професионален опит във финансова институция – минимум 1 година;
  • Компютърна грамотност – MS Office;
  • Ползване на английски език e предимство;
  • Умение за работа в екип, отговорност и лоялност.

Ние Ви предлагаме:

  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Работа в квалифициран екип.

За кандидатстване, моля изпращайте Вашите: професионална автобиография, мотивационно писмо /с посочен референтен номер или наименование на позицията/ и актуална снимка, не по-късно от 25.08.2019г., на имейл адрес или на:

Интернешънъл асет банк АД

Отдел «Управление на човешките ресурси»

бул. Тодор Александров №81-83

1303 - София

Предоставянето на лични данни е доброволно. При кандидатстването Ви за позицията, Интернешънъл Асет Банк АД, в качеството си на администратор на лични данни, ще обработва предоставените от Вас данни за целите на подбора на персонал и в пълно съответствие с приложимото законодателство.

Всички документи ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.