Интернешънъл Асет Банк АД използва бисквитки с цел да направи работата в интернет страницата си по-функционална и ефективна. Научете повече за това тук.

Съгласен
Валутен касиер – ИРМ Рамада, гр. София

Ref No.: 73/19

Дата на публикуване: 06 Август 2019

Валидна до: 23 Август 2019

Населено място: гр. София

Клон: Бургас

Структура: ИРМ Рамада - гр. София

Вашите задължения:

  • Откривате, съхранявате и отговаряте за документацията и досиетата на обслужваните от Вас клиенти и т.н.
  • Обслужвате клиентите на банката във връзка с извършваните касови операции;
  • Приемате, изброявате, съхранявате и изплащате паричните средства в национална и чуждестранна валута;
  • Извършвате контрол върху качеството на постъпващите банкноти и монети;
  • Проверявате реквизитите на касовите документи, предоставени от клиентите;
  • Описвате използваните или съхранявани парични средства по купюри, видове, суми и т.н. в съответните дневници, и др.

Нашите изисквания:

  • Минимум средно или средно специално образование;
  • Ползване на английски език е задължително;
  • Опит на подобна позиция във финансова институция;
  • Умения за продажба, комуникативност и умения за екипна работа;
  • Компютърна грамотност – MS Office;
  • Лоялност, прецизност, търпеливост и отговорност.

Ние Ви предлагаме:

  • Пакет от възнаграждения и социални придобивки;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Работа в квалифициран екип.

За кандидатстване, моля изпращайте Вашите: професионална автобиография, мотивационно писмо /с посочен реф. номер или име на позицията/ и актуална снимка, не по-късно от 23.08.2019 г. на e-mail: careers@iabank.bg или на адрес:

Интернешънъл Асет Банк АД

Дирекция "Управление на човешките ресурси"

бул. "Тодор Александров" №81-83

1303 - София

Предоставянето на лични данни е доброволно. При кандидатстването Ви за позицията, Интернешънъл Асет Банк АД, в качеството си на администратор на лични данни, ще обработва предоставените от Вас данни за целите на подбора на персонал и в пълно съответствие с приложимото законодателство.

Всички документи ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.